Půjčka na cokoli do výplaty a bez doložení příjmu

SMS – rychlá půjčka 3/6/2019

Rychlá sms půjčka není ve světě ničím novým. Přišla ze severských zemí a mnohdy je také označována jako takzvaná Finská půjčka. Právě v této zemi v dnešní době existuje přes 40 společností, které se tímto typem úvěru zaobírají. Lidé ve Finsku si půjčují tímto způsobem velmi často, jelikož je to pro ně nejjednodušší a nejrychlejší volba. Na otázku, kdo si může takovouto půjčku vzít, existuje hned několik odpovědí. Půjčit si přes SMS může v podstatě každý, kdo umí zacházet s mobilním telefonem a je schopen poslat SMS.

Kdo využívá SMS rychlé půjčky?

Nejčastější skupinou půjčující si peníze prostřednictvím SMS jsou mladí lidé ve věku zhruba od 18 do 26 let. Většinou dochází k tomu, že tito lidé utratí všechny peníze před výplatním termínem a poté jim určitá část financí chybí. Snaží se pak svou situaci vyřešit rychlou půjčkou přes SMS. Mnohdy se ale stane, že o SMS půjčku žádají třeba senioři. Ti potřebují většinou peníze na dárky pro své blízké, a když jim nevyjde důchod a do dalšího je daleko, tak tímto typem půjčky rozhodně neopovrhnou. Velkou výhodou je pro ně zejména to, že zástupce firmy poskytující SMS půjčky přijde pro dlužné peníze až k nim domů. Budou si moci takto své závazky splnit a nemusí nikam chodit.

Výše SMS půjčky

Výše financí, které lidé u společností poskytujících SMS půjčky získají, záleží na tom, po kolikáté si takto půjčují. Výše peněžního obnosu závisí na důvěře společnosti, tedy věřitele v klienta – dlužníka. Napoprvé jde většinou o částku, jež nepřekročí hranici 1000 korun. Prověření solventnosti klienta je pro společnost velmi důležité, jinak by se jí mohlo stávat, že začne na půjčkách tohoto typu prodělávat v důsledku neschopnosti splácení.

Splácení rychlé SMS půjčky

Rychlá sms půjčka je také charakteristická dobou splácení pohybující se v rámci jednoho měsíce. Své splátky si většinou klienti naprosto přesně stanoví po domluvě se zástupcem společnosti, která mu SMS půjčku dá. Je dobré se také informovat o výši úrokové sazby vztahující se na tento typ půjčky. Většina společností operuje s úroky pohybujícími se až kolem 25 procent. Klient by si rozhodně měl tuto výši zjistit, aby nebyl následně překvapen.